Popularne emisije

Pregled programa za celu nedelju

Programska šema

6:00 EPP
6:05 Putopisi – Ovcarsko Kablarskom klisurom
6:35 MUZIČKI SPOTOVI
7:30 crtani film
7:55 Basna Pas i vuk
8:00 Bojcinsko leto 2018
8:30 Agro dan
8:55 EPP
9:00 Podzemlje Petersburga
10:00 MISLI VELIKANA
10:05 LEK IZ PRIRODE
10:30 EPP
10:35 MUZIČKI SPOTOVI
11:00 Putopisi- Iran – Stariji od istorije
11:30 Agro dan
11:55 EPP
12:00 KONCERT U PODNE
12:25 MISLI VELIKANA
12:30 A šta Vi mislite… repriza
13:55 EPP
14:00 FILM Rage at Down_Bes u zoru
15:30 MUZIČKI SPOTOVI
16:00 Plodovi mašte
16:25 EPP
16:30 Agro dan
17:00 LEK IZ PRIRODE
17:30 Avanture Zil Verna
18:30 EPP
18:30 Muzicki Vremeplov – Tereza Kesovija
19:00 MUZIČKI SPOTOVI
19:30 crtani film
19:55 Basna Pas i vuk
19:55 EPP
20:00 Bojcinsko leto 2018
20:30 Agro dan
20:55 EPP
21:00 Podzemlje Petersburga
21:55 EPP
22:00 Bojcinsko leto 2018
22:40 MISLI VELIKANA
22:45 MUZIČKI SPOTOVI
0:00  ZLATKO MANOJLOVIC JEDNOJ ŽENI
0:05 FILM Real
2:00 LICE ESTRADE repriza
3:00 MUZIČKI SPOTOVI
4:00 Bojcinsko leto 2018
4:30 MUZIČKI SPOTOVI
5:00 KONCERT U PODNE
6:00 EPP
6:05 Putopisi  – Iran – Stariji od istorije
6:35 MUZIČKI SPOTOVI
7:30 crtani film
7:55 Basna Putnici i platan
8:00 Bojcinsko leto 2018
8:30 Agro dan
8:55 EPP
9:00 Podzemlje Petersburga
10:00 SRPSKI SLIKARI
10:05 KUĆICA U CVEĆU
10:30 EPP
10:35 Bojcinsko leto 2018
11:00 Putopisi – Pesak i voda
11:30 Agro dan
11:55 EPP
12:00 KONCERT U PODNE
13:00 SRPSKI SLIKARI
13:05 Muzicki Vremeplov – Toma Zdravkovic
13:55 EPP
14:00 FILM Real
15:30 MUZIČKI SPOTOVI
16:00 Plodovi mašte
16:25 EPP
16:30 Agro dan
17:00 KUĆICA U CVEĆU
17:30 Avanture Zil Verna
18:30 EPP
18:30 Muzicki Vremeplov – Toma Zdravkovic
19:00 Zemlja Dobrih domacina
19:30 crtani film
19:55 Basna Putnici i platan
19:55 EPP
20:00 Bojcinsko leto 2018
20:30 Agro dan
20:55 EPP
21:00 Podzemlje Petersburga
21:55 EPP
22:00 Bojcinsko leto 2018
22:40 SRPSKI SLIKARI
22:45 MUZIČKI SPOTOVI
0:00  ZLATKO MANOJLOVIC JEDNOJ ŽENI
0:05 FILM Ride in the Whirlwind_Obuzdaj vetar
2:00 a sta vi mislite repriza
3:00 MUZIČKI SPOTOVI
4:00 Bojcinsko leto 2018
4:30 MUZIČKI SPOTOVI
5:00 KONCERT U PODNE
6:00 EPP
6:05 Putopisi – Pesak i voda
6:35 MUZIČKI SPOTOVI
7:30 crtani film
7:55 Basna Orao čavka i pastir
8:00 MUZIČKI SPOTOVI
8:30 Agro dan
8:55 EPP
9:00 Podzemlje Petersburga
10:00 SRPSKI VAJARI
10:05 Preduzetnik
10:30 EPP
10:35 Zemlja Dobrih domacina
11:00 Putopisi – Japan – Slike iz Nagoje
11:30 Agro dan
11:55 EPP
12:00 KONCERT U PODNE
13:00 SRPSKI VAJARI
13:05 LICE ESTRADE repriza
13:55 EPP
14:00 FILM Ride in the Whirlwind_Obuzdaj vetar
15:30 MUZIČKI SPOTOVI
16:00 Plodovi mašte
16:25 EPP
16:30 Agro dan
17:00 Preduzetnik
17:30 Avanture Zil Verna
18:10 RASkovnik
18:30 EPP
18:30 Muzicki Vremeplov – Tereza Kesovija
19:00 MUZIČKI SPOTOVI
19:30 crtani film
19:55 Basna Orao čavka i pastir
19:55 EPP
20:10 MUZIČKI SPOTOVI
20:30 Agro dan
20:55 EPP
21:00 Podzemlje Petersburga
21:55 EPP
22:00 MUZIČKI SPOTOVI
22:40 SRPSKI VAJARI
22:45 MUZIČKI SPOTOVI
0:00  ZLATKO MANOJLOVIC JEDNOJ ŽENI
0:05 FILM Second Skin – Druga koža
2:00 iza 11 repriza
3:00 MUZIČKI SPOTOVI
4:30 MUZIČKI SPOTOVI
5:00 KONCERT U PODNE
6:00 EPP
6:05 Putopisi- Japan – Slike iz Nagoje
6:35 MUZIČKI SPOTOVI
7:30 crtani film
7:55 Basna Putnici i medved
8:00 MUZIČKI SPOTOVI
8:30 Agro dan
8:55 EPP
9:00 Podzemlje Petersburga
10:00 DA LI STE ZNALI?
10:05 Prica o – Smederevo grade od starina – smederevo tvrdjava
10:30 EPP
10:35 MUZIČKI SPOTOVI
11:00 Putopis – Resavski kraj
11:30 Agro dan
11:55 EPP
12:00 KONCERT U PODNE
13:00 DA LI STE ZNALI?
13:05 Muzicki Vremeplov – Toma Zdravkovic
13:55 EPP
14:00 FILM Second Skin – Druga koža
15:30 MUZIČKI SPOTOVI
16:00 Plodovi mašte
16:25 EPP
16:30 Agro dan
17:00 Prica o – Smederevo grade od starina – smederevo tvrdjava
17:30 Avanture Zil Verna
18:30 EPP
18:30 Muzicki Vremeplov – Toma Zdravkovic
19:00 MUZIČKI SPOTOVI
19:30 crtani film
19:55 Basna Putnici i medved
19:55 EPP
20:00 Bojcinsko leto 2018
20:10 MUZIČKI SPOTOVI
20:30 Agro dan
20:55 EPP
21:00 Podzemlje Petersburga
21:55 EPP
22:00 Bojcinsko leto 2018
22:30 KONCERT KUD-a
0:00  ZLATKO MANOJLOVIC JEDNOJ ŽENI
0:05 FILM Sherlock Holmes – Šerlok Holms i tajno oružje
2:00 KONCERT KUD-a R
3:30 a sta vi mislite repriza
4:30 Zemlja Dobrih domacina
5:00 KONCERT U PODNE
6:00 EPP
6:05 Putopisi – Resavski kraj
6:35 MUZIČKI SPOTOVI
7:30 crtani film
7:55 Basna Putnici
8:00 Bojcinsko leto 2018
8:30 Agro dan
8:55 EPP
9:00 Podzemlje Petersburga
10:00 FOTO-VREMEPLOV
10:05 Plavi plavi
10:30 EPP
10:35 MUZIČKI SPOTOVI
11:00 Putopisi – Tunis U zemlji sunca i osmeha
11:30 Agro dan
11:55 EPP
12:00 KONCERT U PODNE
13:00 FOTO-VREMEPLOV
13:05 Srbija u kadru
13:55 EPP
14:00 FILM Sherlock Holmes – Šerlok Holms i tajno oružje
15:30 MUZIČKI SPOTOVI
16:00 Plodovi mašte
16:25 EPP
16:30 Agro dan
17:00 Plavi plavi
17:30 Avanture Zil Verna
18:30 EPP
18:30 Bojcinsko leto 2018
19:00 MUZIČKI SPOTOVI
19:30 crtani film
19:55 Basna Putnici
19:55 EPP
20:00 Bojcinsko leto 2018
20:30 Agro dan
20:55 EPP
21:00 Podzemlje Petersburga
21:55 EPP
22:00 Bojcinsko leto 2018
23:00 RASkovnik
0:00  ZLATKO MANOJLOVIC JEDNOJ ŽENI
0:05 FILM Sorry Haters – Nepremostive razlike
2:00 LICE ESTRADE repriza
3:00 MUZIČKI SPOTOVI
4:00 Bojcinsko leto 2018
4:30 MUZIČKI SPOTOVI
5:00 KONCERT U PODNE
6:00 EPP
6:00 MUZIČKI SPOTOVI
7:00 MISLI VELIKANA
7:05 MUZIČKI SPOTOVI
7:55 EPP
8:00 Zov divljine
8:30 MUZIČKI SPOTOVI
9:00 Basna Pas i vuk
9:05 SRPSKI SLIKARI
9:10 Agro dan
9:55 EPP
10:05 FILM Second Skin – Druga koža
11:30 MUZIČKI SPOTOVI
11:55 EPP
12:00 KONCERT U PODNE
13:00 SRPSKI VAJARI
13:05 Srbija u kadru
13:30 MUZIČKI SPOTOVI
13:55 EPP
14:00 Basna Putnici i platan
14:05 RASkovnik
15:00 Agro dan
15:15 MUZIČKI SPOTOVI
15:55 EPP
16:00 A šta Vi mislite…
17:00 VIKEND KALEIDOSKOP
17:55 EPP
18:00 LICE ESTRADE
18:55 DA LI STE ZNALI?
19:00 Basna Orao čavka i pastir
19:05 Agro dan
19:20 MUZIČKI SPOTOVI
19:55 EPP
20:00 Zov divljine
20:30 MUZIČKI SPOTOVI
21:00 FOTO-VREMEPLOV
21:05 Wild World Of Sports
21:25 Muzicki spomenar
21:55 EPP
22:00 Agro dan
22:15 MUZIČKI SPOTOVI
22:55 EPP
23:00 MUZIČKI SPOTOVI
0:00  ZLATKO MANOJLOVIC JEDNOJ ŽENI
0:05 RASkovnik
1:00 FILM Sherlock Holmes – Šerlok Holms i tajno oružje
2:00 MUZIČKI SPOTOVI
3:00 FILM Real
4:30 MUZIČKI SPOTOVI
5:00 KONCERT U PODNE
6:00 EPP
6:00 MUZIČKI SPOTOVI
7:00 MISLI VELIKANA
7:05 MUZIČKI SPOTOVI
7:55 EPP
8:00 Zov divljine
8:30 MUZIČKI SPOTOVI
9:00 Basna Putnici i medved
9:10 Muzicki spomenar
9:50 EPP
9:55 SRPSKI SLIKARI
10:00 Zemlja Dobrih domacina
10:30 Muzicki Vremeplov – Toma Zdravkovic
11:15 Iza 11
11:55 EPP
12:00 KONCERT U PODNE
13:00 SRPSKI VAJARI
13:00 LICE ESTRADE
13:55 EPP
14:00 Srbija u kadru
14:15 MUZIČKI SPOTOVI
15:00 Agro dan
15:15 FILM Real
16:55 EPP
17:00 VIKEND KALEIDOSKOP
17:55 EPP
18:00 Prica o – Muzej Nikola Tesla
18:55 DA LI STE ZNALI?
19:00 Basna Putnici
19:05 MUZIČKI SPOTOVI
19:55 EPP
20:00 Zov divljine
20:30 MUZIČKI SPOTOVI
20:55 FOTO-VREMEPLOV
21:00 A šta Vi mislite…
21:55 EPP
22:15 MUZIČKI SPOTOVI
22:55 EPP
23:00 Muzicki Vremeplov – Tereza Kesovija
0:00  ZLATKO MANOJLOVIC JEDNOJ ŽENI
0:05 MUZIČKI SPOTOVI
1:00 FILM Ride in the Whirlwind_Obuzdaj vetar
2:00 RASkovnik
3:00 FILM Sorry Haters – Nepremostive razlike
4:30 MUZIČKI SPOTOVI
5:00 KONCERT U PODNE